In Nieuws, Nieuws Sponsorcommissie

Jos van Beek (links) ondertekent samen met Gerard Wolters (rechts) zijn sponsorcontract

Wij zijn bijzonder verheugd met het feit dat Juwelier Jos onze vereniging vanaf heden ondersteunt als “diamantsponsor”.

Juwelier Jos; dé Juwelier van Gouda, is gevestigd op de Lange Tiendeweg 17 te Gouda. Ambacht, vakmanschap en kennis komen samen in de edelsmederij van Juwelier Jos; het team van goudsmeden heeft jarenlange ervaring in het maken en repareren van sieraden. Van simpele reparaties tot volledig nieuw ontwerpen van sieraden, bij Juwelier Jos is vrijwel alles mogelijk.

De dienstverlening van deze juwelier bestaat uit:

  • Ontwerpen van sieraden
  • Horloge reparaties
  • Sieraden reparaties
  • Inkoop van goud & zilver

Verder onderscheidt Juwelier Jos zich door:

  • Ambacht & vakmanschap
  • Directe service
  • Unieke en persoonlijke sieraden
  • Persoonlijke hulp
  • Productie & reparatie in huis.

Afgelopen zaterdag werd na afloop van de wedstrijd Jodan Boys – Batavia in het sponsorhome de overeenkomst ondertekend door Jos; Jos ervaart onze vereniging als een “warme sociale club”. Kom langs in onze winkel of maak geheel vrijblijvend een afspraak.

”Wij ontwerpen en produceren alle sieraden in ons eigen atelier in Gouda. Omdat we het gehele productieproces in huis doorlopen zijn de mogelijkheden eindeloos. Niet alleen qua sieraden is de keuze enorm, ook de mogelijkheden voor het personaliseren van een sieraad zijn erg groot.” Aldus Meester Goudsmid en eigenaar Jos. Bekijk het volledige assortiment van Juwelier Jos op https://juwelierjos.nl/.