Contactpersonen

Bestuur
  • Marco Kastelein
    Marco Kastelein Voorzitter
  • Jan de Graaf
    Jan de Graaf Penningmeester
  • Pieter van den Berg
    Pieter van den Berg Secretaris

    06-23231154

  • Arnoud Rijneveld
    Arnoud Rijneveld Voorzitter seniorencommissie
  • Hans van ’t Hoff
    Hans van ’t Hoff Voorzitter Jeugdbestuur

    06-57570411

  • Ruud Straver
    Ruud Straver Algemene zaken en veiligheid

    06-33305108

  • Karel van den Heuvel
    Karel van den Heuvel Voorzitter voetbaltechnische zaken
  • Marjan Kobrua
    Marjan Kobrua Voorzitster vrouwencommissie
  • Rob de Jong
    Rob de Jong Vicevoorzitter

    06-51134286

Bestuur Stichting Accomodatie
  • Robert Hofstede
    Robert Hofstede
  • Pieter van den Berg
    Pieter van den Berg Secretaris

    06-23231154

  • Minne van der Hooft
    Minne van der Hooft Barcommissie
  • Ruud Bakker
    Ruud Bakker Commercie
  • Anton van der Stok
    Anton van der Stok
Bestuur Stichting Topvoetbal
  • Joop Begeer
    Joop Begeer Bestuurder Stichting Topvoetbal
  • Louis Rustenhoven
    Louis Rustenhoven Penningmeester
  • Gerard Wolters
    Gerard Wolters Voorzitter
  • Karel van den Heuvel
    Karel van den Heuvel Voorzitter voetbaltechnische zaken
  • Martin Rietveld
    Martin Rietveld Secretaris
Senioren
  • Mark Dubbeldam
    Mark Dubbeldam Voorzitter lagere senioren

    06-46318558

  • Bob Vink
    Bob Vink Secretaris lagere senioren

    06-81688567

  • Arnoud Rijneveld
    Arnoud Rijneveld Voorzitter seniorencommissie
  • Emiel van der Nagel
    Emiel van der Nagel Wedstrijdsecretaris / Ledenadministratie
Vrouwencommissie
  • Berni van der Lecq
    Berni van der Lecq Wedstrijdsecretaris vrouwen

    06-53837214

  • Daan Meijer-van Veen
    Daan Meijer-van Veen Algemene zaken en activiteiten
  • Marjan Kobrua
    Marjan Kobrua Voorzitster vrouwencommissie
  • Marcel Jansen
    Marcel Jansen Ledenadministratie
    06-81841430
  • Johan Kortleven
    Johan Kortleven Technisch coördinator vrouwen meisjes / Voorzitter vrouwencommissie

    06-22972015

Jeugd
  • Petra Koek
    Petra Koek coördinator JO10-11
  • Ed van Laere
    Ed van Laere Coördinator JO16-17(B)+a.i JO18-19(A)

    06-38205183

  • Sjaak de Koning
    Sjaak de Koning Coördinator JO14-15 (C)

    06-52488750

  • Chantal de Kruijf
    Chantal de Kruijf Coördinator JO12-13 (D)

    06-28688539

  • Hans Verschoor
    Hans Verschoor Coördinator JO10-11

    06-46567840

  • Koen Verboom
    Koen Verboom Coördinator JO8-9

    06-48766283

  • Peter Bos
    Peter Bos Coördinator JO8-9

    06-34636495

  • Maja Sibbel
    Maja Sibbel Coördinator JO7

    06-49402615

  • Jeroen Verbaan
    Jeroen Verbaan Coördinator (JO5-6) kaboutervoetbal

    06-12998225

  • Krista Gorissen
    Krista Gorissen Coördinator Meisjes

    06-13709826

  • Joke Hehakaja
    Joke Hehakaja Coördinator Meisjes

    06-36209119

  • Lenno Veerman
    Lenno Veerman (wedstrijd) secretaris Junioren

    06-51321299

  • Hans Benne
    Hans Benne Technisch coördinator JO10-11

    06-55847643

  • Arjen de Jong
    Arjen de Jong Technisch coördinator 12-13

    06-41616628

  • Mario Vitale
    Mario Vitale Technisch coördinator Junioren (selectie teams)

    06-23998781

  • Hans van ’t Hoff
    Hans van ’t Hoff Voorzitter Jeugdbestuur

    06-57570411

G-geleding
  • Corrie Koster
    Corrie Koster Penningmeester G-geleding
  • Danny Dijksman
    Danny Dijksman Technische zaken\Trainer G-geleding
  • Matthieu van Hoogwaarden
    Matthieu van Hoogwaarden Activiteiten\Trainer G-geleding
  • Marco van Woudenberg
    Marco van Woudenberg Activiteiten\Trainer G-geleding
  • Leo Heeren
    Leo Heeren Activiteiten G-geleding
  • Joke Veling
    Joke Veling Intermediair consulent G-geleding
  • Rob Scheel
    Rob Scheel Algemene zaken G-geleding
Voetbaltechnische commissie
  • Mario Vitale
    Mario Vitale Technisch coördinator Junioren (selectie teams)

    06-23998781

  • Jack Harmsen
    Jack Harmsen Hoofd jeugdopleiding
  • Karel van den Heuvel
    Karel van den Heuvel Voorzitter voetbaltechnische zaken
  • Hans Benne
    Hans Benne Technisch coördinator JO10-11

    06-55847643

  • Lenno Veerman
    Lenno Veerman (wedstrijd) secretaris Junioren

    06-51321299

  • Johan Kortleven
    Johan Kortleven Technisch coördinator vrouwen meisjes / Voorzitter vrouwencommissie

    06-22972015

  • Erik van Zoest
    Erik van Zoest Hoofd Jeugdopleiding Pupillen
  • Kees Rietveld
    Kees Rietveld Ondersteuning VTC
Algemene zaken
  • Piet van Zaal
    Piet van Zaal Scholencoördinator
    06-20446976
  • Cees Verschut
    Cees Verschut Technische bespeelbaarheid velden en contact consul KNVB
    06-22792109
  • Peter Luk
    Peter Luk Technische bespeelbaarheid velden en contact consul KNVB
    06-23393705
  • Anton Heuvelman
    Anton Heuvelman Hoofd Steward
  • John Lourier
    John Lourier Coördinator EHBO
  • Ruud Straver
    Ruud Straver Algemene zaken en veiligheid

    06-33305108

Sponsorcommissie
  • Cor Starreveld
    Cor Starreveld Lid sponsorcommissie

    06-14436249

  • Rob de Jong
    Rob de Jong Vicevoorzitter

    06-51134286

  • Roald Heerkens
    Roald Heerkens
  • Ad den Edel
    Ad den Edel Secretaris sponsorcommissie

    06-14222211

  • Jan Willem van der Wolf
    Jan Willem van der Wolf Lid sponsorcommissie

    06-53114022

  • Maurits Kortleven
    Maurits Kortleven Lid sponsorcommissie

    06-10902858

  • Freek Smeets
    Freek Smeets Voorzitter sponsorcommissie

    06-37441531

Scheidsrechterscommissie
  • Jan Massar
    Jan Massar Lid scheidsrechterscommissie Vrouwen, Junioren en Senioren

    0182-585713

  • Jan Wouter Kok
    Jan Wouter Kok Lid scheidsrechterscommissie Vrouwen, Junioren en Senioren

    06-45673541

  • Patrick Boetekees
    Patrick Boetekees Lid scheidsrechterscommissie Pupillen

    06-34877212

  • Rik Vermeer
    Rik Vermeer Lid Scheidsrechterscommissie pupillen

    06-36511404

  • Danny Massar
    Danny Massar Scheidsrechters coördinator

    06-34462450

Vrijwilligerscommissie
  • Niek Sluijter
    Niek Sluijter
  • Frans Pieter Trouborst
    Frans Pieter Trouborst
Ledenadministratie en contributie
  • Emiel van der Nagel
    Emiel van der Nagel Wedstrijdsecretaris / Ledenadministratie
  • Marcel Jansen
    Marcel Jansen Ledenadministratie
    06-81841430
  • Jan de Graaf
    Jan de Graaf Penningmeester
Commissie Sportiviteit en respect
  • Aad Kouwenhoven
    Aad Kouwenhoven commissielid (vz)

    0182-582422

  • Ruud Straver
    Ruud Straver Algemene zaken en veiligheid

    06-33305108

  • Arjan Blok
    Arjan Blok commissielid

    06-41213379

  • Wim van den Brink
    Wim van den Brink Vertrouwenspersoon

    06-21281759

  • Mohammed el Messaoudi
    Mohammed el Messaoudi commissielid
    06-20994705
  • Joël Batenburg
    Joël Batenburg commissielid

    06-54926311

Voor de pers
Overige
  • Cees Verschut
    Cees Verschut Technische bespeelbaarheid velden en contact consul KNVB
    06-22792109
  • Peter Luk
    Peter Luk Technische bespeelbaarheid velden en contact consul KNVB
    06-23393705
Neem contact met ons op

Wij zijn nu niet on-line. Zend ons een berichtje en we nemen z.s.m contact met je op

Niet leesbaar? Verander tekst. captcha txt