Contactpersonen

Bestuur
  • Marco Kastelein
    Marco Kastelein Voorzitter
  • Theo Vogelzang
    Theo Vogelzang Secretaris
  • Aart-Jan Baaijens
    Aart-Jan Baaijens Penningmeester
  • Gerrit de Jong
    Gerrit de Jong Vice-voorzitter
  • Pieter van den Berg
    Pieter van den Berg Voorzitter Stichting accommodatie

    06-23231154

  • Hans van ’t Hoff
    Hans van ’t Hoff Voorzitter commissie voetbalzaken / Lid Algemeen Bestuur

    06-57570411

  • Johan Kortleven
    Johan Kortleven Bestuurslid verenigingszaken en plv. voorzitter commissie voetbalzaken

    06-22972015

  • Helen Verschoor
    Helen Verschoor Manager onderbouw / Lid Algemeen Bestuur

    06-51287086

  • Pascal Timens
    Pascal Timens Commissie voetbalzaken manager senioren recreatie
  • Rob den Boon
    Rob den Boon Bestuurslid commerciële zaken

    tel: 06-31787911

  • Mitchel Heerkens
    Mitchel Heerkens Bestuurslid voetbaltechnische zaken Topvoetbal
  • Maarten Westerduin
    Maarten Westerduin Adviseur communicatie en persvoorlichting
Bestuur Stichting Topvoetbal
  • Gerard Wolters
    Gerard Wolters Voorzitter
  • Louis Rustenhoven
    Louis Rustenhoven Penningmeester
  • Mitchel Heerkens
    Mitchel Heerkens Bestuurslid voetbaltechnische zaken Topvoetbal
  • Martin Rietveld
    Martin Rietveld Secretaris

    06-51244799

  • Maarten Westerduin
    Maarten Westerduin Adviseur communicatie en persvoorlichting
  • Gerrit de Jong
    Gerrit de Jong Vice-voorzitter
Bestuur Stichting Accommodatie
  • Pieter van den Berg
    Pieter van den Berg Voorzitter Stichting accommodatie

    06-23231154

  • Roby van den Berg
    Roby van den Berg Secretaris Stichting Accommodatie

    06-55680068

  • Alex Zuidam
    Alex Zuidam Bestuurslid Stichting accommodatie

    06-50123138

  • Guus Vergeer
    Guus Vergeer Penningmeester Stichting Accommodatie
Commissie voetbalzaken
  • Hans van ’t Hoff
    Hans van ’t Hoff Voorzitter commissie voetbalzaken / Lid Algemeen Bestuur

    06-57570411

  • Johan Kortleven
    Johan Kortleven Bestuurslid verenigingszaken en plv. voorzitter commissie voetbalzaken

    06-22972015

  • Helen Verschoor
    Helen Verschoor Manager onderbouw / Lid Algemeen Bestuur

    06-51287086

  • Pascal Timens
    Pascal Timens Commissie voetbalzaken manager senioren recreatie
  • Emiel van der Nagel
    Emiel van der Nagel Wedstrijdsecretaris / Ledenadministratie
  • Mario Vitale
    Mario Vitale Manager Bovenbouw

    06-23998781

Voetbalzaken bovenbouw
  • Ed van Laere
    Ed van Laere Coördinator JO17 en JO19
  • Jamal El Bakkili
    Jamal El Bakkili Coördinator JO14 en JO15

    06-87793142

  • Martin van Maanen
    Martin van Maanen Coördinator MO15/17/MO19
  • Mario Vitale
    Mario Vitale Manager Bovenbouw

    06-23998781

Voetbalzaken onderbouw
  • Helen Verschoor
    Helen Verschoor Manager onderbouw / Lid Algemeen Bestuur

    06-51287086

  • Hanneke van de Klis
    Hanneke van de Klis Algemene Zaken Onderbouw

    06-27438746

  • Rudy Hendriks
    Rudy Hendriks Technisch coördinator ING League / Voetbaltechnische zaken onderbouw
  • Tim Mijderwijk
    Tim Mijderwijk Coördinator Kaboutervoetbal
  • Maja Sibbel
    Maja Sibbel Coördinator ING League

    06-49402615

  • Folkert Clemens
    Folkert Clemens Technisch coördinator JO8
  • Cherrish Teunissen
    Cherrish Teunissen Coördinator JO8
  • Bastiaan Letschert
    Bastiaan Letschert Coördinator JO9
  • Hanno Kortleven
    Hanno Kortleven Coördinator JO10
  • Ilonka Dorrepaal
    Ilonka Dorrepaal Coördinator MO9/11/13
  • Paul Dorrepaal
    Paul Dorrepaal Technisch coördinator M09/11/13
  • Martijn van Rij
    Martijn van Rij Coördinator JO11
  • Ahmed Tohami
    Ahmed Tohami Coördinator JO12
  • Vacature Coördinator  JO13
    Vacature Coördinator JO13 Coördinator JO13
Voetbalzaken senioren - recreatie
  • Pascal Timens
    Pascal Timens Commissie voetbalzaken manager senioren recreatie
  • Mark Dubbeldam
    Mark Dubbeldam
  • Bob Vink
    Bob Vink
  • Thijs van Welie
    Thijs van Welie Seniorencommissie
Algemene zaken
  • Ruud Straver
    Ruud Straver Veiligheidscoördinator

    06-33305108

  • Anton Heuvelman
    Anton Heuvelman Hoofd Steward
  • Michael Timmers
    Michael Timmers Coördinator EHBO
  • Sebastian Cornelis
    Sebastian Cornelis Coördinator EHBO
Commissie Sportiviteit en respect
  • Joël Batenburg
    Joël Batenburg Voorzitter Cie Sportviteit en Respect

    06-54926311

  • Imen Laroussi
    Imen Laroussi commissielid
  • Ruud Straver
    Ruud Straver Veiligheidscoördinator

    06-33305108

  • Arjan Blok
    Arjan Blok commissielid
  • Wim van den Brink
    Wim van den Brink Vertrouwenspersoon

    06-21281759

  • Marije Hammer
    Marije Hammer commissielid
Vrijwilligerscommissie
  • Johan Kortleven
    Johan Kortleven Bestuurslid verenigingszaken en plv. voorzitter commissie voetbalzaken

    06-22972015

  • Gerrit de Jong
    Gerrit de Jong Vice-voorzitter
  • Joelle Stoop
    Joelle Stoop
  • Lisanne Bajema
    Lisanne Bajema
  • Theo Vogelzang
    Theo Vogelzang Secretaris
  • Leonie Kammeraat
    Leonie Kammeraat
  • Minne van der Hooft
    Minne van der Hooft Beheerder

    06-52 30 73 10

  • Lieuwe-Jan van Eck
    Lieuwe-Jan van Eck
Sponsorcommissie
  • Rob den Boon
    Rob den Boon Bestuurslid commerciële zaken

    tel: 06-31787911

  • Carolien Noorlander
    Carolien Noorlander Lid sponsorcommissie

    Tel: 0646491532

  • Cor Starreveld
    Cor Starreveld Lid sponsorcommissie

    06-14436249

  • Rob de Jong
    Rob de Jong Lid sponsorcommissie
  • Roald Heerkens
    Roald Heerkens
  • Ad den Edel
    Ad den Edel Secretaris sponsorcommissie
  • Jan Willem van der Wolf
    Jan Willem van der Wolf Voorzitter sponsorcommissie

    06-53114022

  • Merijn Smid
    Merijn Smid Lid sponsorcommissie
Beheer accommodatie
  • Minne van der Hooft
    Minne van der Hooft Beheerder

    06-52 30 73 10

  • Ron van Genderen
    Ron van Genderen Beheerder

    06-50542660

Voetbaltechnische commissie
  • Johan Kortleven
    Johan Kortleven Technisch coördinator vrouwen meisjes

    06-22972015

  • Mario Vitale
    Mario Vitale Manager Bovenbouw

    06-23998781

  • Kees Rietveld
    Kees Rietveld Algemene ondersteuning
  • Chris de Jong
    Chris de Jong Technisch coördinator O23
  • Mitchel Heerkens
    Mitchel Heerkens Bestuurslid voetbaltechnische zaken Topvoetbal
Ledenadministratie en contributie
  • Emiel van der Nagel
    Emiel van der Nagel Wedstrijdsecretaris / Ledenadministratie
  • Aart-Jan Baaijens
    Aart-Jan Baaijens Penningmeester
  • Ingrid de Vos
    Ingrid de Vos
  • Marcel Jansen
    Marcel Jansen Ledenadministratie
Vertrouwenspersoon
  • Wim van den Brink
    Wim van den Brink Vertrouwenspersoon

    06-21281759

Scheidsrechterscommissie
  • Theo Vogelzang
    Theo Vogelzang Secretaris
  • Gideon Begeer
    Gideon Begeer Scheidsrechterscommissie
  • Jan Wouter Kok
    Jan Wouter Kok Adviseur scheidsrechterscommissie

    06-45673541

  • Martine Keus
    Martine Keus
  • Aron de Jong
    Aron de Jong Scheidsrechterscommissie
Communicatie / Persvoorlichting
  • Alex Dielhof
    Alex Dielhof Fotograaf
  • Perry van Niekerk
    Perry van Niekerk Fotograaf
  • Maarten Westerduin
    Maarten Westerduin Adviseur communicatie en persvoorlichting
  • Thon van Eijk
    Thon van Eijk Webmaster

    06-83968345

  • Edward van de Water
    Edward van de Water Publicist
  • Jolanda Lehmann
    Jolanda Lehmann Fotografe
  • Leo Radder
    Leo Radder Fotograaf
G-geleding
  • Yvonne de Bont
    Yvonne de Bont Coördinator G-Geleding

    0622251257

Technische dienst
  • Cees Verschut
    Cees Verschut Technische bespeelbaarheid velden en contact consul KNVB
    06-22792109
  • Peter Luk
    Peter Luk Technische bespeelbaarheid velden en contact consul KNVB
    06-23393705
  • Danny Massar
    Danny Massar

    06-34462450

  • Patrick Boetekees
    Patrick Boetekees

    06-34877212