In Nieuws

Afgelopen weekend werd Marokko getroffen door een grote aardbeving in het gebied in en rond de stad Marrakech. Het is onbeschrijfelijk wat een dergelijk natuurgeweld aan kan richten. Het zien van de journaalbeelden maakt ons als bestuur van De Jodan Boys stil en verdrietig. Het zal nog jaren en jaren duren voordat de gevolgen van deze ramp ook maar enigszins verwerkt zijn. Laat staan dat het menselijk leed individuen en families vaak levenslang bij blijft. We beseffen dat ook (families van) leden van onze vereniging getroffen zijn door deze tragedie. We leven mee met alle slachtoffers, in het bijzonder onze leden die direct of indirect door deze ramp getroffen zijn.

Het is mooi om te zien dat de Marokkaanse gemeenschap in Nederland aan de slag gaat met het verzamelen van hulpgoederen en andere acties. Ook als vereniging vormen we een gemeenschap, waarin we met elkaar lief en leed delen. We denken aan onze Marokkaanse leden en hun families en staan hen in gedachten bij. We hopen dat alle betrokkenen de kracht vinden om deze ramp een plek te geven.

Met vriendelijke groet,

Marco Kastelein, voorzitter