In Nieuws

Op de afgelopen nieuwjaarsreceptie hebben wij nog aandacht geschonken aan het feit dat Fred Verbeek al weer geruime tijd ernstig ziek was. Helaas is hij afgelopen zaterdagmiddag in het bijzijn van zijn dierbaren overleden. Fred mocht slechts 71 jaar worden.

Op de afgelopen nieuwjaarsreceptie hebben wij nog aandacht geschonken aan het feit dat Fred Verbeek al weer geruime tijd ernstig ziek was. Helaas is hij afgelopen zaterdagmiddag in het bijzijn van zijn dierbaren overleden. Fred mocht slechts 71 jaar worden.

Fred heeft een lange carrière bij onze vereniging achter de rug. Meer dan vijftig jaar is hij actief geweest binnen onze vereniging, zo speelde Fred onder meer in ons derde, vierde en achtste elftal.  Toen hij niet meer actief voetbalde legde hij op donderdagavond graag een kaartje met zijn vaste kaartclubje. Uiteraard werd daar natuurlijk uitgebreid gesproken over de resultaten van ons vlaggenschip en werd de wedstrijd van de komende zaterdag uitgebreid besproken. Over de wedstrijden, de scheidsrechters en de trainers had Fred altijd een uitgesproken mening, die hij niet zeker niet onder stoelen of banken stak. Fred was altijd nadrukkelijk aanwezig, zelfs gedurende de vijftien jaar dat hij als steward actief langs de lijn stond. Als hij dan weer eens een opmerking richting scheidsrechter maakte moest hij altijd even stiekem om zich heen kijken om te zien of de omstanders het gehoord hadden.

Fred was ook altijd een gezellig mens hij genoot altijd als we elkaar in de maling namen tijdens een nabespreking of als e met de hele groep op stap gingen tijdens het jaarlijkse uitje.

Na zijn slopende ziekte is het dan toch plotseling afgelopen en zullen we een echte Jodan Boys man vreselijk gaan missen.

We wensen Corry, de kinderen en hun partners en de kleinkinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.

De plechtigheid voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op Dinsdag 31 januari om 13.00 uur in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda.

Na de plechtigheid is er tot 15.00 uur een samenzijn in de ontvangstruimte van het crematorium, waar gelegenheid is de familie te condoleren