In Nieuws, Nieuws Jodan Boys 1

Stichting topvoetbal is blij dat weer twee spelers zich aan Jodan Boys hebben verbonden. Doelman Luuk Brand en oude bekende Jaouad El Yaagoubi komen volgend jaar bij Jodan Boys spelen.

Luuk Brand: 

Met de komst van Luuk heeft Jodan Boys er weer een goede keeper bij. Luuk komt over van  Spakenburg waar hij afgelopen seizoen ook de nodige minuten in de tweede divisie heeft gemaakt. Luuk doorliep vanaf zijn elfde de jeugdopleiding van Willem II, waarna hij aansloot bij de A selectie. In zijn eerste jaar was hij bankzitter in de de bekerfinale tegen Ajax. Na een periode bij ADO en Spakenburg verdedigt Luuk volgend jaar de kleuren van Jodan Boys.

Jaouad El Yaacoubi: 

Jaouad speelde al eerder twee seizoenen voor Jodan Boys. De behendige aanvaller verkaste daarna naar Montfoort en vervolgde zijn loopbaan bij ONA. Afgelopen winterstop maakte Jaouad de overstap naar Alphia, waar hij een hele goede tweede seizoenshelft speelde. Na een inhaalrace ten opzichte van FC Oudewater werden de Alphenaren kampioen in de derde klasse. Jaouad had met zijn dribbels en doelpunten een belangrijk aandeel in het kampioenschap. Jaouad heeft zin om weer bij Jodan Boys aan de slag te gaan en de kleuren van onze club te verdedigen.

Luuk en Jaouad welkom bij onze club!

Seizoen 2022-2023

KomtJaouad El Yaacoubi, Luuk Brand, Daan van Leeuwen, Kesly den Haag, Mike Verhagen, Jordie van Leeuwen, Rick Wils

Blijven: Fahim Musaui, Yassire Hamdani, Stefan den Horder,  Mo Bellahcen, Kevin de Vries, Michel Verkaik, Bram van der Wolf, Kujtim Amedi, Tygo de Berg, Dirk Rietveld, Luc Dielhof, Roald Heerkens, Adil Akanioui

Vertrekt: Yannick Saeijs, Bas Siebert (Alphense Boys), Kevin Quint (Haastrecht), Viktor Timmens, (stopt), Nick Van der Ploeg (stopt), Vlatko Lazic (Rohda’76)), Bradley el Idrissi (Barendrecht)