In Nieuws, Nieuws Jeugdbestuur, Vacatures

Aankomend seizoen wordt onze HO Patrick Verwei de trainer van VR 1. Doordat hij bij de dames aan de slag gaat komt zijn functie van Hoofd Opleidingen vrij.

Ontwikkeling van onze jeugdvoetballers

Jodan Boys wil  zoveel mogelijk  zelf opgeleide jeugdspelers in de A selectie. We zijn op de goede weg, ook dit seizoen hebben diverse jeugdspelers hun debuut gemaakt in het eerste elftal. Dikwijls stonden er acht jongens uit de eigen opleiding aan de start van de wedstrijd.  Ook bij de dames zien we dezelfde mooie ontwikkeling, vanuit de jeugd stromen er veel meiden door naar het eerste elftal. Onze jeugdopleiding is dus met recht de levensader van de club te noemen.

Geïnteresseerd?

Wil jij een professionele bijdrage leveren aan de ontwikkeling van onze jeugdvoetballers/sters? Stuur dan je CV met motivatie naar vicevoorzitter@cvvdejodanboys.nl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA