Afgelopen zaterdag boekte Jodan Boys een goede overwinning op Scherpenzeel. De ziekenboeg was enigszins leeggestroomd en dat was te merken op het veld.
Ervaring
Het scheelde een slok op een borrel dat Kevin de Vries er weer bij was. Kevin speelde een goede wedstrijd. Hij was verbaal goed aanwezig met zijn coaching, daarnaast zocht hij continue de simpele oplossing op het middenveld. Met een bekeken vrije trap was hij ook nog dichtbij een doelpunt. Kevin is daarom deze week man of the match
Juwelier Van Deth, gevestigd op het adres Korte Groenendaal 11 – 13 te Gouda. participeert al een groot aantal jaren in de Company Club.
Daarnaast stellen zij jaarlijks de trofee in de vorm van een zilveren schoen ter beschikking aan de beste voetballer van Jodan Boys.
Bij iedere wedstrijd van ons 1e elftal worden er punten gegeven in het kader van de Van Deth Trofee. De uiteindelijke winnaar aan het einde van het seizoen ontvangt de Zilveren Van Deth Schoen.
Jodan Boys – ARC Dirk Pieter Rietveld
Smitshoek – Jodan Boys Adil Akanioui
Jodan Boys – Capelle Vlatko Lazic
Rijsoord – Jodan Boys Luc Dielhof
Jodan Boys – Achilles’29 Mo Bellahcen
Spijkenisse – Jodan Boys Bradley el idrissi
Jodan Boys – FC Rijnvogels Roald Heerkens
Scherpenzeel – Jodan Boys Mo Bellahcen
Poortugaal – Jodan Boys Yusri el Kandoussi
Jodan Boys – SC Feyenoord Luc Dielhof
Zwaluwen – Jodan Boys Victor Timmers
Jodan Boys – DUNO Adil Akanioui
Jodan Boys – DHSC Yassire Hamdani
Achilles veen – Jodan Boys Victor Timmers
Jodan Boys – FC ‘s-Gravenzande Yusri el Kandoussi
Capelle – Jodan Boys Bradley el Idrissi
Jodan Boys – Smitshoek Het collectief
ARC – Jodan Boys Michel Verkaik