In Nieuws, Nieuws Jodan Boys 1

Vorige week heeft Leroy Brank de Stichting Topvoetbal laten weten dat hij volgend jaar op zoek gaat naar een nieuwe uitdaging. Na elf seizoenen Jodan Boys komt er een einde aan het tijdperk Leroy bij onze club. Leroy kwam in het seizoen 2009/2010 over van Sportlust’46. Met zijn kenmerkende manier van spelen en coachen veroverde hij al snel de harten van de Jodan Boys supporters. Leroy maakte hoogtepunten mee zoals het kampioenschap, het jaar topklasse en het bekersprookje van Go Ahead Eagles en Vitesse. Vorig jaar nog kopte Leroy Jodan Boys naar het periodekampioenschap tegen Zwaluwen.

Vreugde bij Leroy na weer eens een mooi kopdoelpunt

Leroy bleef Jodan Boys trouw toen het in sportief op zicht minder ging! Als aanvoerder ging Leroy in de wedstrijden altijd voorop in de strijd en was een voorbeeld voor de overkomende jeugd. Jodan Boys is Leroy dankbaar voor alle jaren dat hij voor onze club is uitgekomen. Daar zijn wij als club trots op. We hopen op een mooie nieuwe uitdaging voor volgend seizoen! Aan het einde van het seizoen nemen we op een passende manier afscheid  van onze aanvoerder.

KAPITEIN bedankt voor alles!