In Nieuws, Nieuws Voetbaltechnische Commissie

In de voetbaltechnische commissie hebben we net als bij vele andere functies binnen Jodan Boys ook te maken met verloop van mensen.  Voor het nieuwe seizoen zullen we afscheid nemen van Arjen de Jong en aftredend bestuurslid voetbaltechnische zaken Karel van de Heuvel.

 

Nieuw zijn oud 1e elftalspelers Chris de Jong en Mitchel Heerkens (beide ook speldendragers van onze vereniging) en Wim van de Velde die al ruim 7 jaar bij onze vereniging rond loopt als vader van zoon Leon en in het verleden trainer is geweest bij aantal clubs in Gouda.

 

De nieuwe bezetting ziet er als volgt uit ;

O7 tm O12  Rudy Hendriks en Hans Benne

O13 O15 Wim van de Velde

O17 O19 Mario Vitale

JB 2 en 3 Chris de Jong

JB 1 Mitchel Heerkens (heeft tevens zitting in bestuur stichting topvoetbal)

Dames/meisjes Johan Kortleven (tot er een vervanger gevonden is)

Ondersteunende vtc leden zijn Kees Rietveld en Ard Blok

 

Het bestuur zoekt nog een bestuurslid voetbaltechnische zaken. In geval je interesse hebt of iemand kent die interesse heeft in deze functie neem dan contact op met voorzitter Marco Kastelein of email naar secretaris@cvvdejodanboys.nl