In Nieuws, Nieuws Jodan Boys 1

Deze week werd bekend dat vaste krachten Roald Heerkens en Enzo Huntink hun contract bij Jodan Boys verlengen. De Stichting Topvoetbal is verheugd over het feit dat de voorlopige A-selectie voor komend seizoen steeds meer vorm begint te krijgen en hoopt op meer goed nieuws in de komende weken.

Roald Heerkens

Roald is al sinds de F-pupillen lid van onze vereniging. Hij doorliep onze jeugdopleiding op tal van verschillende posities en heeft sinds een aantal seizoenen zijn vaste plek gevonden; centrale verdediger. Met zijn duelkracht en winnaarsmentaliteit is hij een belangrijke waarde in het eerste team. Vorig seizoen oogstte Roald landelijke bekendheid met zijn winnende doelpunt in de bekerwedstrijd tegen Go Ahead Eagles. We hopen hem nog vele jaren te zien spelen in ons vlaggenschip.

 Enzo Huntink

Enzo is momenteel bezig aan zijn derde seizoen in Goudse dienst. De Haagse middenvelder wordt geroemd om zijn loopvermogen, technische vaardigheid en werklust. Kortom, Enzo is een echte teamspeler die tussen alle creatieve middenvelders zorgt voor de nodige balans. Bovendien heeft hij het bij Jodan Boys ontzettend naar zijn zin. We wensen hem naast succes vooral ook veel plezier toe in zijn vierde seizoen aan de Sportlaan.

Voorlopige A-selectie

De voorlopige A-selectie voor het seizoen ‘18/’19 ziet er als volgt uit:

  • Roald Heerkens
  • Enzo Huntink
  • Marvin Straver
  • Mo Bellahcen
  • Michel Verkaik
  • Elliot Pattinama
  • Harold Vrolijk
  • Kevin de Vries
  • Fanny Waandels
  • Romario dos Santos

Via de website en social media houden we u de komende periode op de hoogte van de ontwikkelingen.