In Nieuws Jodan Boys 1

De Stichting Topvoetbal heeft overeenstemming bereikt met een drietal spelers voor het seizoen ‘17/’18. Verdedigers Mark Veerman en Kevin de Vries komen over van respectievelijk vv Noordwijk en Xerxes DZB (za). Middenvelder Mo Bellahcen verlengde zijn contract en speelt ook komend jaar voor Jodan Boys.

Mark Veerman

Mark keert na twee jaar afwezigheid terug bij onze club. Hij maakte in zijn vorige periode onder andere het kampioenschap in de Hoofdklasse mee. Mark is de beoogde opvolger van Bram van Loon, die in een lager elftal gaat spelen. Welkom terug Mark!

Kevin de Vries

Kevin is een 30-jarige verdediger die lang voor Alexandria ’66 uitkwam. De afgelopen seizoenen speelde hij als rechtsback bij Xerxes DZB (za). Hij staat bekend als goede opbouwer en we verwachten dat hij met zijn ervaring en nuchtere persoonlijkheid een waardevolle toevoeging is voor ons team. Veel succes en plezier Kevin!

Mo Bellahcen

Woonachtig op nog geen kilometer van ons complex en niet meer weg te denken op ons middenveld: Mo Bellahcen. Uiteraard is er ook voor spelmaker Mo Bellahcen een plaats in de selectie voor seizoen ‘17/’18. Naast een geweldige speler, is Mo ook een voorbeeld voor veel kinderen in de wijk Oosterwei. We zijn daarom erg blij met zijn contractverlenging.

Voorlopige A-selectie

  • Mark Veerman (komt over van vv Noordwijk)
  • Kevin de Vries (komt over van Xerxes DZB)
  • Mo Bellahcen
  • Mo Faouzi (komt over van SC Feyenoord, tot medio 2019)
  • Dirk Pieter Rietveld (tot medio 2019)
  • Michel Verkaik
  • Marvin Straver
  • Fanny Waandels
  • Bradley El Idrissi
  • Romario dos Santos (tot medio 2019)

Via de website en social media houden we u de komende periode op de hoogte van de ontwikkelingen.