Van de Bestuurstafel
Het nieuwe seizoen gaat weer beginnen. Het bestuur heeft haar 1e vergadering gehouden op dinsdag 18 augustus. Daarbij zijn de volgende onderwerpen besproken:
- Voorbereidingen voor het nieuwe seizoen met o.a. de contacten met Sport.Gouda over de tijdige beschikbaarheid van de velden. Vanuit de portefeuille verengingszaken is hard gewerkt om alle materialen weer op orde te krijgen.
- Vergaderplanning voor het komende jaar waarbij de ledenvergaderingen zijn vastgesteld op 15 december 2026 en 15 juni 2027.
- Op de 1e zaterdag van het nieuwe jaar wordt traditioneel “de Patattraining” gehouden. Deze wordt de laatste jaren gecombineerd met een wedstrijd van HE1 tegen ”Oud Jodan Boys”, de nieuwjaarsreceptie en een feestelijke avond met muziek.
Noteer alvast de datum zaterdag 2 januari 2027. - Vanuit de portefeuille voetbalzaken is aangegeven dat de aangetrokken trainer voor JO19-1 zich heeft teruggetrokken en er nog een vacature open staat voor een trainer voor de JO17-1 en 2. Er wordt binnen de VTC met man en macht gewerkt aan een oplossing voor deze vacatures.
- En als het over vacatures gaat, heeft het bestuur weer stilgestaan bij de vacatures die ook op de laatste ledenvergadering zijn besproken. Op de website en social media zal hierover een publicatie verschijnen.
- Ook is er een gesprek geweest met onze buren op het Verkennerspad namelijk de scoutingverenging over de bereikbaarheid voor hun leden, ouders/verzorgers en hulpdiensten. Ook hierover zal binnenkort een apart bericht worden gepubliceerd.
- Tenslotte zullen wij ook dit jaar deelnemen Rabo ClubSupport (start: 7 september) en de Grote Clubactie (start: 19 september). Over deze acties volgt heel snel nadere informatie.
Heb je vragen mail dan Wim van den Brink: secretaris@cvvdejodanboys.nl