In Nieuws VR 1, Nieuws Vrouwen

Kan Jodan Boys VR1 afstand nemen van direct degradatiegevaar in Haarlem?

 

Zaterdag speelt Jodan Boys VR1 een belangrijke wedstrijd in Haarlem tegen concurrent DSS VR2. Bij winst kan het voorlopig afstand nemen van een directe degradatieplaats.

 

Jodan Boys VR1 zit in een goede flow. In 2026 werd slechts één keer verloren (1-0 verlies bij IJFC VR1). Daar tegenover stonden vier overwinningen tegen Reiger Boys (0-3), Klarenbeek (2-1) Saestum VR2 (0-2) en tegen IJzendijke (4-2). Deze overwinningen leverden 12 punten op. Drie keer zoveel als bij alle wedstrijden vóór de winterstop.

 

Ondanks deze goede reeks zijn de meiden van Kim de Bruin nog niet zeker van lijfsbehoud. Als dit de stand na 24 wedstrijden zou zijn dan zou Jodan Boys VR1 play-off wedstrijden moeten spelen. Maar het moet ook nog uitkijken dat het niet onder de degradatiestreep gaan eindigen.

 

DSS VR2 is minder goed uit de winterstop gekomen. Er werd alleen knap gewonnen van Berkel VR1. Afgelopen zaterdag verloor het in een spannende wedstrijd met 5-3 bij Saestum VR2. Jodan Boys VR1 kan rekening houden met een getergd DSS VR2 wat er alles aan zal doen het gat te verkleinen.

 

In Gouda trok DSS VR2 nog aan het langste eind. Na veel gemiste kansen wist Janet na rust de openingstreffer te maken. DSS VR2 toonde veerkracht en wist twee keer te scoren. Drie jaar geleden troffen beide teams elkaar ook. Toen nog in de eerste klasse. Thuis won Jodan Boys VR1 met 4-1 maar op een dinsdagavond in april kosten de drie punten meer moeite. Pas in het laatste kwartier werd een vroeg opgelopen achterstand omgebogen door twee doelpunten van Lisanne.

 

Maar dat was drie jaar geleden. Wat het nu gaat worden gaan we zaterdag zien. Er zal om 12.00 uur afgetrapt worden op Sportpart Pim Mulier. Scheidsrechter is de heer M. Gomaa.

 

De wedstrijd is via X te volgen via @JBvrouwen1

 

Volgende competitiewedstrijden Jodan Boys VR1:

28 maart 11.45 uur: Jodan Boys VR1-FC Berghuizen VR1

4 april 11.45 uur: Jodan Boys VR1-DZC ’68 VR1

11 april 14.30 uur: Be Quick ’28 VR1 – Jodan Boys VR