In Nieuws, Nieuws Jodan Boys 1

Het was een mooie week voor de A selectie. Na een periode zonder overwinningen smaakten de drie punten afgelopen zaterdag extra zoet. Een trainingsweek ziet er dan altijd net wat anders uit dan wanneer er wordt verloren.  De komst van Milan en de stap van Seth richting de A selectie was mooi nieuws op dinsdag en woensdag. In dit schrijven blikken we vooruit, Mark ziet dat Jodan Boys stappen maakt en zijn er verschuivingen in het meest prestigieuze klassement.  Luka is de GOAT op maandag. 

Jodan Boys is nog maar één keer op bezoek geweest op sportpark Het Kleine Loo. In het seizoen 2018-2019 speelde Jodan Boys een bekerwedstrijd in Den Haag tegen VUC. Destijds werd er met 1-3 gewonnen. Jodan Boys ontving VUC eind september in Gouda. In dit treffen wist Jodan Boys pas na de rust het verschil te maken. Ezra Hoogenboom was twee keer trefzeker. Daarnaast wisten Zakaria en Olaf beiden één keer te scoren. Bob van Merwijk hield destijds de nul. Zaterdag weer een nieuwe ontmoeting tussen de promovendi.

VUC toonde zaterdag tegen RKAVV te beschikken over ongekende veerkracht. Een 3-0 achterstand werd ongedaan gemaakt. VUC wist driemaal te scoren en kreeg nog de kans op de winnende. Diep in blessuretijd ging het echter toch nog mis toen RKAVV via een benutte strafschop de 4-3 scoorde. Door deze nederlaag Is de afstand tot de veilige plekken negen punten. Het  blijft het onderin razend spannend. Welke ploeg degradeert rechtstreeks en welke ploegen mogen op voor de herkansing. VUC zal er zaterdag alles aan willen doen om bij de onderste twee plekken weg te blijven en wie weet nog op een veilige plek te komen.

Jodan Boys hoopt zaterdag in Den Haag de stijgende lijn door te trekken. Mocht dat lukken dan zou het betekenen dat onze boys voor de vierde wedstrijd op rij ongeslagen blijven. Maar goed zover is het nog lang niet. Jodan Boys zal er voor moeten knokken om de derde periode goed te beginnen. Maar het belooft in ieder geval een mooie middag te worden in een hele lekkere lentezon. Dat was afgelopen zaterdag wel anders. Het goede weer heeft ook zijn invloed op onze geblesseerden. De ziekenboeg stroomt  steeds verder leeg. Roald Heerkens werkt aan zijn langdurige herstel en ook Dirk Rietveld is inmiddels geopereerd aan zijn knie. Voor de rest ziet het er goed uit.

We hopen weer zoveel mogelijk supporters te mogen begroeten in Den Haag. Dan gaan we er met elkaar voor zorgen dat we de derde periode op een goede manier aftrappen! Tot zaterdag.

FORZA Jodan Boys

Uiterste concentratie in de slotfase tegen Capelle. Het lukte Jodan Boys nu wel om het numerieke voordeel uit te spelen.

Het één-tweetje met Mark: Jodan Boys maakt in meerdere opzichten goede stappen

Ha Mark! 

Dat moet een heerlijk gevoel zijn geweest dat de drie punten in huis werden gehouden tegen Capelle! Wat deed je ploeg goed? 

Hoi Maarten, Dat was het zeker, ondanks het vreemde einde van de wedstrijd. Gebeurt niet wekelijks dat de tegenstander met 8 man eindigt! We weten in elk geval al twee wedstrijden achter elkaar meer vanuit een bepaalde discipline te spelen en dat is mooi om te zien. Uiteindelijk zat de wedstrijd zeer dicht bijelkaar en daar waar het tegen Poortugal en Westlandia tegen zat, viel het kwartje nu de juiste kant op. En je ziet wat het kwalitatief doet naarmate de wedstrijd vordert en je hebt zoveel goede spelers op de bank zitten.

Je vindt het belangrijk dat een club in beweging is. Dat er goede dingen in ontwikkeling zijn. Vind je dat Jodan boys op dit moment stappen maakt? Zo ja waar kun je dat aan zien? 

Ja, dat zie ik zeker! Op dit moment zijn mooie voorbeelden dat er een fitness unit is geplaatst en dat we op maandag een trainer (Koen Borg) op het veld hebben die met kleine groepjes aan de slag gaat en heel gericht op specifieke kwaliteiten gaat trainen.

Daarnaast willen we vooral voortborduren op de mooie groep die we nu hebben en via een aantal gerichte versterkingen ons stap voor stap verbeteren en kijken of we komend seizoen echt voor de prijzen kunnen gaan spelen!

Ook mooi om te zien is de enorme gedrevenheid om de jeugd verder te verbeteren, waarin Roald een belangrijke rol speelt!

Deze week werd bekend dat Milan en Seth volgend jaar bij de A selectie aansluiten dat is mooi nieuws denk ik. Een directe kwaliteitsimpuls en een jongen uit de eigen jeugd! 

Daar ben ik uiteraard zeer blij mee. Milan is een ambitieuze  jongen die bij Katwijk nog niet definitief wist door te breken, maar met zijn opgedane ervaring en gedrevenheid een welkome aanvulling is binnen onze selectie. Milan is een verdediger die de voetballende oplossingen zoekt zoals wij willen, maar hopelijk ook het stukje met een over mijn lijk mentaliteit verdedigen kan toevoegen. Seth is een echte clubjongen en is op veel plaatsen inzetbaar. Met elkaar gaan we kijken welke stappen hij kan zetten als hij structureel op een hoger niveau traint!!

Aankomende zaterdag spelen we uit tegen VUC. De start van de derde periode. In eigen huis was het destijds een lekkere overwinning. Wat verwacht je van de wedstrijd?

De thuiswedstrijd zegt niet zoveel meer. Wij moeten zorgen dat we dezelfde drive als tegen Feyenoord en Capelle op de mat leggen, dan kunnen wij van iedereen winnen. En willen we iets klaarspelen in de derde periode zullen we sowieso in onze uitwedstrijden meer moeten laten zien. Daar ligt dus een mooie uitdaging!

Net als tegen Capelle afgelopen zaterdag, was Ezra in de thuiswedstrijd tegen VUC tweemaal trefzeker. 

GOAT op maandag en het Juwelier JOS trainingsbeest van het jaar klassement

Er wordt sinds een aantal weken niet alleen op dinsdag en donderdag gestreden om een klassement. Op maandag trainen ook veel spelers onder leiding van Koen Borg. De gedreven performance trainer houdt zo ook zijn eigen klassement bij. Opvallend gegeven is dat Luka van der Zijde al twee keer op rij GOAT van de maandag is geweest. Over drive gesproken!!

Er werd natuurlijk ook weer gestreden om het juwelier JOS trainingsbeest klassement. Ja en wat opvalt is dat de nummer twee van vorig jaar, Alex van Waardenberg, op kousenvoeten richting de top is geslopen na zijn blessure. Wat te denken van de winnaar van vorig jaar Joey Vergunst. Hij nadert de top. Om over Fouad maar te zwijgen. Slecht één puntje op de koploper. Het wordt nu echt spannend. Dus blijf het klassement de komende weken in de gaten houden.

1 Edwin Gouw 9
2 Zakaria Moussaoui 9
3 Jordi Tuithof 8
Rick Wils 8
Alex van Waardenberg 8
6 Fouad Musaui 8
Fahim Musaui 7
8 Bob van Merwijk 7
Milan Harteloh 6
Joey Vergunst 6
Marley Berkvens 5
Bob Prins 5
13 Angelmo Vyent 5
Roy Rondeltap 5
Ezra Hoogenboom 5
16 Luka van der Zijde 4
Mo Bellahcen 4
Khalid Taheri 3
Dirk Rietveld 3
Moubarak Adouch 3
22 Olaf van der Sande 3
Roald Heerkens 2
Arjan Bouwers 1
Adil Akanioui 1
26 Rayane el Amri 1