Cruciale wedstrijd Jodan Boys VR1 tegen Berkel VR1
Zaterdag speelt Jodan Boys VR1 een cruciale wedstrijd tegen Berkel VR1. Winnen betekent zo goed als zeker geen directe degradatie. Wel wachten aan het einde van het seizoen dan de play-offs.
Berkel VR1 zal er alles aan doen om met een overwinning naar Berkel terug te reizen. Dan zou Berkel VR1 rechtstreekse degradatie kunnen ontlopen. Onderin wordt het dan spannend. De huidige stand onderin:
10. Jodan Boys VR1 17-10
11. Berghuizen VR1 17-6
12. Berkel VR1 17-4
De laatste weken halen de vrouwen van Berkel prima resultaten. Uit de laatste vier wedstrijden werden 3 gelijke spelen behaald tegen ploegen als Rijnvogels VR1, FC Eindhoven VR1 en Oranje Nassau VR1.
Jodan Boys VR1 is dus gewaarschuwd. Alhoewel het spel niet slecht is en er hard geknokt wordt voor elkaar blijven de resultaten wat achter. In 2025 werd alleen een 0-2 overwinning op Berghuizen VR1 behaald. Bij Oranje Nassau VR1, Rijvogels VR1 en DSS VR1 had er meer in gezeten maar keerde Jodan Boys VR1 met lege handen huiswaarts.
In Berkel wist Jodan Boys VR1 met 0-1 te winnen. In een gelijkwaardige wedstrijd besliste Carolien de wedstrijd met een prachtige stift na een mooie assist van Hannelot. Een resultaat waar wij ook nu voor zouden tekenen.
Jodan Boys VR1 kan uw support goed gebruiken. De wedstrijd begint om 11.45 uur op Sportpark Oosterwei en zal onder leiding staan van de heer P.W. Sirre.
Pupil van de week is Eveline Schaap uit de MO 11-1. Eveline zal met aanvoerster Rebekka de aftrap nemen.
De wedstrijd is ook weer te volgen via X: @JBVrouwen1
Programma Jodan Boys VR1 komende weken:
8 april om 20.15 uur: Jodan Boys VR1 – Sparta (AV) VR1 (Voetbal Rijnmond Cup)
22 april om 20.15 uur: Saestum VR1 – Jodan Boys VR1
3 mei 20 14.30 uur: Jodan Boys VR1 – Oranje Nassau VR1