Jodan Boys viert haar 90-jarig jubileum van 1 mei 2024 tot en met 30 april 2025. Door het hele jaar heen zijn er activiteiten voor allerlei doelgroepen.
Op zaterdag 22 maart 2025 is er een activiteit die speciaal gericht is op oud-leden en oud-commissieleden: De Dag van de Reünie. Er is een mogelijkheid om gezamenlijk te lunchen in het sponsorhome om 13.00 uur, de wedstrijd Jodan Boys 1 – Heinenoord 1 om 14.30 uur is vrij toegankelijk en na de wedstrijd is er feest in de kantine met livemuziek van zanger Willy Romeijn.
Via social media en WhatsApp groepen ontstaan er steeds meer initiatieven om oud-leden bijeen te brengen. Vicevoorzitter Karel van den Heuvel, tevens voorzitter van de jubileumcommissie: “Het is prachtig om te zien dat deze dag steeds meer begint te leven binnen de club. Ik heb al oproepen gezien vanuit de vrouwen- en meisjesgeleding, de pupillencommissie die ongeveer 20 jaar geleden actief was, oud-selectiespelers en voormalig pupillenkampleiders. Die laatste groep alleen blijkt al uit meer dan 200 mensen te bestaan. We hopen zoveel mogelijk mensen die in het verleden actief waren binnen de club te ontvangen. Samen kunnen we oude herinneringen ophalen en nieuwe herinneringen maken!