In Nieuws, Nieuws Jeugd

GEPLAATST OP  MAANDAG 11 JUNI 2018

DIT ZIJN DE VOORLOPIGE INDELINGEN VOOR DE JUNIOREN SELECTIETRAININGEN VANAF 28 MEI

 

LET OP JO19-1&2 STARTEN PAS OP 30 mei2018 MET DE SELECTIETRAININGEN !!!!


JO19-1/2 Amedi, Kujtim
Wolf, Bram van der Trainers: Erik van Zoest
Bruin, Jelle de Renee Bakkenes
Linsen, Niels Marco Palsgraaf
Poot, Yannick Marco Lefers
Berg, Tygo de
Pattikawa, Yoerimahu maandag 20:15 tot 21:45 u veld 4
Elhafet, Hicham woensdag 20:45 tot 22:15 u veld 1
Michele, Massimo de
Miala Nsingi, Exaucer
Bos, Ismael
Waardenberg, Alex van
Taibi, Omar
Vergunst, Joey
Lammouy, Ilyass
Smolenaars, Kevin
Steenwinkel, Damian
Laere, Sem van
Engelberts, Thomas
Musaui, Fouad
Idrissi, Aijoub el
Troenopawiro, Rigulmo
Akoudad, Elias
Water, Stijn van de
Ouldchaib, Mohammed
Mchich, Bilal
Haddoti, Amine el
Vink, Jonathan
Arzi, Badredinne
Yaacoubi, Anouar el
El Ouardi, Zakaria
Fourka, Rachid
Kalmeijer, Youri
JO19-3 Delussu, Connor
Bangma, Simon Trainers: Alex Geerdink
Geerdink, Joeri Robbert Douma
Chazavizadeh, Rayan
Wijngaarden, Martijn van maandag 28-mei veld 5 19:15 tot 20:30 u
Jankie, Georginio 04-jun veld 1 21:15 tot 22:15 u
Schaap, Reinier 11-jun veld 1 20:30 tot 21:45 u
Tighadouini, Aimane 18-jun veld 1 20:30 tot 21:45 u
Rizos, Giorgios woensdag 30-mei veld 2 19:30 tot 20:45 u
Achraa, Mohammed 06-jun veld 5 19:30 tot 20:45 u
Achraa, Mohamed 13-jun veld 4 19:30 tot 20:45 u
Assakaji, Rafik 20-jun veld 4 19:30 tot 20:45 u
JO19-4/5 Rietveld, Sander Aanvang: Maandag 28 mei
Heer, Jorik de Trainers: Bram Verdoes
Selst, Daniel van Jens Lambers
Vreeke, Eden Marco Heijstek
Slappendel, Mathijs Marcel de Winter
Vogelezang, Aron Ton Degenkamp
Maatje, Noell
Verburg, Dennie maandag 28-mei veld 5 19:15 tot 20:30 u
Kalmeijer, Youri 04-jun veld 1 21:15 tot 22:15 u
Brussel, Marijn 11-jun veld 1 20:30 tot 21:45 u
Glasbeek, Arnoud 18-jun veld 1 20:30 tot 21:45 u
Gier, Ruben de woensdag 30-mei veld 2 19:30 tot 20:45 u
Winter, Bjorn de 06-jun veld 5 19:30 tot 20:45 u
Rijkers, Sam 13-jun veld 4 19:30 tot 20:45 u
Degenkamp, Nigel 20-jun veld 4 19:30 tot 20:45 u
Urgert, Koen
Urgert, Thomas
Hak, Lucas
Barmentlo, Pieter
Tim Heijstek
Heijstek, Joost
Dam, Harm-Jan van
Ben Amar, Ayoub
Doelman, Jesse
Omari, Mohamed el
Wilming, Sytze
Joosse, Stephan
Abdellaoui, Taoufiq
Ceelen, Jesse
Hoek, Rick van
Lieshout, Max van
Hilhorst, Sem
Verhoef, Ivo
Kobrua, Boaz
Fraikin, Roman
Tim Griffioen

 

JO17-1/2 Musaui, Fahim
Griffioen, Stan Trainers: Edwin Mostert
Dijk, Thomas van Reza Palyama
Arzi, Faouzi Jeroen  van Lookeren
Korporaal, Sam
Yousfi, Nabil El
Hess, Mees maandag 28-mei veld 5 17:15 tot 19:15 u
Zweden, Daan van 04-jun veld 5 18:15 tot 19:30 u
Lodder, Daan 11-jun veld 4 18:30 tot 19:30 u
Krijgsman, Ruben 18-jun veld 4 18:30 tot 19:30 u
Merwijk, Bob van
Bestebreur, Tobias woensdag veld 1 19:15 tot 20:45 u
Hoff, Ruben van ‘t
Salhi, Massine
Bouhassani, Ayoube el
Bangma, Wytze
Schaap, Marcus
Dool, Levi van den
Doelman, Boaz
Soest, Joel van
Benne, Kjell
Dirkzwager, Julian
Sarrou, Aimane
Mataich, Brahim
Berg, Joren van den
Jong, Jesse de
Harteloh, Milan
Dijk, Kane van
Toure, Ali
Oskam, Marco
Vlist, Luc van der
Sarton, Jeroen
Eck, Siebe van
Guikema, Marten
Majdoubi, Mohamed El
Haddad, Bilal el
Wieman, Raf
Booy, Mathijs
Burger, Sem
Selst, Bas van
Middelkoop, Willem
Vink, Jacob
Agzenay, Akram
JO17-3/4/5/6 Mataich, Ayoub
Noordam, Lars Trainers: Henny Otto
Delussu, Scott Martin Schaap
Bikker, Niels Martin van Maanen
Rijn, Julian van Ron Bremmert
Heijstek, Bas Alex Wanders
Kruger, Jim Benjamin Wanders
Boer, Michiel de
Brahoum, Hamza dinsdag veld 4 19:15 tot 20:30 u
Perera, Wiljo donderdag veld 4 18:15 tot 19:15 u
Engelberts, Jochem
Schalk, Marnix
Yaacoubi, Yassine
Gravesteijn, Laurens
Walraven, Jip
Mannekes, Justin van
Besems, Lars
Boegheim, Dylan
Sliedrecht, Jesper
Groot, Tije de
Bosman, Timo
Anouar el Kharbachi
Moeayad
de Jong, Hugo
Rabda, Yassine
Verboom Goedhart, Ruben
Blok, Noah
Helden, Renzo van
Eversen, Dion
Bremmert, Jay
Sierra, Daniel
Maanen, Milan van
Akoudad, Anas
Crosnier, Yann
Snippe, Thomas
Snippe, Richard
Moerman, Joris
Berkouwer, Martijn
Verbree, Wilmer
Labee, David
Berkouwer, Ronan
Eigeman, Jasper
Brink, Tycho van den
Zeamari, Yassin
Borgmeier, Timon
Benamar, Achraf
Moussaten, Nabil
Wijngaarden, Sander van
Karkache, Bilal
Mataich, Adil
Ipenburg, Dirk van
Elouach, Naoufal
Massrour, Anouar
Knoop, Dean de
Yaalaoui, Youssef el

JO 15   groep 1 Imrane Akabbouz
Adam Belayachi Trainers Hugo Vink
Lasse Benne Edwin van de Waal
Hanafi el Boayadi Jeroen van Driel
Kevin Hoogenboom Piet Bakker
Nick de Jeu
Milan Keuken
Jochem Labee maandag 19:15 uur veld 4
Justin Roodenburg woensdag 19:15 uur veld 4
Amine Sounni
Florian Sprangers
Luka van der Zijde
Nadir Ben Hadou
Etan Benckhuijsen
Ingmar Bogers
Chakir Bourarach
Daniël Eind
Samuel van Erk
Seth Rietveld
Manuel Steverink
Rida Tighadouini
Matthijs de Vos
Ties van de Water
Daan van der Wolf
Tijn ten Bergen
Stijn Kammeraat
Marijn Venne
Marouane Akanioui
David Amellouk
Mohamed Amhauan
Niels Besems
Luc Crosnier
Jefta van den Dool
Frank van Duijn
Tobias de Groot
Thijmen Kuijpers
Sammie el Majdoul
Youssef Mataich
Ties Muller
Sil van Prooijen
Hicham Tahriou
Aron van der Vlist
JO15    groep 2 Tijmen Bode
Jesse van Dijk Melden bij Erik Slot
Dani van Driel Richard Borsboom
Taeke Mamalinkas
Max Verlaan maandag 19:15 uur Veld 1
Auke Wilming Woensdag 19:30 Veld 4
Koen van den Broek Vrijdag 19:45 Veld 4
Massin Chaidar
Thomas van Deventer
Jelle van Eck
Joep Guikema
Laurens Offringa
Floris Rustenhoven
Haziz Yachou
Marouane Benamar
Stijn den Boer
Mohammed Daouayry
Sami el Mehdaoui
Nabil Tajdirt
Jasper Petru
Olivier Berris
Thom Borsboom
Mohamed el Boujjoufi
Wassim Boussalham
Oscar Campen
Ouassim Chahi
Nay Choo Htoo Htootha
Giliano Jankie
Anouar el Ouardi
Jasper Rop
Gijs Verweij
Vincent Wieckardt
JO15     groep 3 Anouar el Yousfi
Yassine Aoukili Melden bij Jan van Lokhorst
Joris Blanker Rob Holthuijsen
Joram Boerrigter
Ilias Dahmane maandag 19:15 uur veld 1
Rayah Daoudi vrijdag 19:45 uur veld 4
Iliès El Bakkili
Yassir Elouardi
Achmed Essaidi
Amine Et-Talee
Gerjo de Knegt
Yusuf Kromah
Jasper Lely
Joran Molenaar
Chris Weber
Sabir Abdulqadir Hassan
Ayoub Ahayan
Ilias Bada
Teun Bijlard
Semmy Bizid
Mohamed el Hatri
Thijmen Kamperman
Brian Slot
Mitica Soeteman
Ruben Blacquiere
Recep Sel
Kas van der Wal
Christiaan Grgic
Mohammed Makrani
Thomas van Kooten
Zakari Benslimane
Naoufal el Oualid

 

Neem contact met ons op

Wij zijn nu niet on-line. Zend ons een berichtje en we nemen z.s.m contact met je op

Niet leesbaar? Verander tekst. captcha txt