Contactpersonen

Bestuur
  • Marco Kastelein
    Marco Kastelein Voorzitter
  • Jan de Graaf
    Jan de Graaf Penningmeester
  • Pieter van den Berg
    Pieter van den Berg Secretaris

    06-23231154

  • Arnoud Rijneveld
    Arnoud Rijneveld Voorzitter seniorencommissie
  • Hans van ’t Hoff
    Hans van ’t Hoff Voorzitter Jeugdbestuur

    06-57570411

  • Ruud Straver
    Ruud Straver Algemene zaken en veiligheid

    06-33305108

  • Ruud Bakker
    Ruud Bakker Commercie
  • Karel van den Heuvel
    Karel van den Heuvel Voorzitter voetbaltechnische zaken
Bestuur Stichting Accomodatie
  • Anton van der Stok
    Anton van der Stok
    • Robert Hofstede
      Robert Hofstede
      • Wim Kamp
        Wim Kamp
        • Yvon van Eck
          Yvon van Eck
          • Minne van der Hooft
            Minne van der Hooft
            • Pieter van den Berg
              Pieter van den Berg Secretaris

              06-23231154

            • Minne van der Hooft
              Minne van der Hooft Barcommissie
            Bestuur Stichting Topvoetbal
            • Martin Rietveld
              Martin Rietveld Secretaris
              • Joop Begeer
                Joop Begeer Bestuurder Stichting Topvoetbal
                • Louis Rustenhoven
                  Louis Rustenhoven Penningmeester
                  • Gerard Wolters
                    Gerard Wolters Voorzitter
                    • Ruud Bakker
                      Ruud Bakker Commercie
                    • Karel van den Heuvel
                      Karel van den Heuvel Voorzitter voetbaltechnische zaken
                    Senioren
                    • Emiel van der Nagel
                      Emiel van der Nagel Wedstrijdsecretaris / Ledenadministratie
                      06-13435145
                    • Mark Dubbeldam
                      Mark Dubbeldam Voorzitter lagere senioren

                      06-46318558

                    • Bob Vink
                      Bob Vink Secretaris lagere senioren

                      06-81688567

                    • Arnoud Rijneveld
                      Arnoud Rijneveld Voorzitter seniorencommissie
                    Vrouwencommissie
                    • Johan Kortleven
                      Johan Kortleven Technisch coördinator vrouwen meisjes / Voorzitter vrouwencommissie

                      06-22972015

                    • Berni van der Lecq
                      Berni van der Lecq Wedstrijdsecretaris vrouwen

                      06-53837214

                    • Daan Meijer-van Veen
                      Daan Meijer-van Veen Algemene zaken en activiteiten
                    • Marjan Kobrua
                      Marjan Kobrua Penninmeester vrouwencommissie
                    • Marcel Jansen
                      Marcel Jansen Ledenadministratie
                      06-81841430
                    Jeugd
                    • Hans van ’t Hoff
                      Hans van ’t Hoff Voorzitter Jeugdbestuur

                      06-57570411

                    • Ed van Laere
                      Ed van Laere Coördinator JO17-17 (B)

                      06-38205183

                    • Sjaak de Koning
                      Sjaak de Koning Coördinator JO14-15 (C)

                      06-52488750

                    • Chantal de Kruijf
                      Chantal de Kruijf Coördinator JO12-13 (D)

                      06-28688539

                    • Hans Verschoor
                      Hans Verschoor Coördinator JO10-11

                      06-46567840

                    • Koen Verboom
                      Koen Verboom Coördinator JO8-9

                      06-48766283

                    • Peter Bos
                      Peter Bos Coördinator JO8-9

                      06-34636495

                    • Maja Sibbel
                      Maja Sibbel Coördinator JO7

                      06-49402615

                    • Jeroen Verbaan
                      Jeroen Verbaan Coördinator (JO5-6) kaboutervoetbal

                      06-12998225

                    • Krista Gorissen
                      Krista Gorissen Coördinator Meisjes

                      06-13709826

                    • Joke Hehakaja
                      Joke Hehakaja Coördinator Meisjes

                      06-36209119

                    • Lenno Veerman
                      Lenno Veerman (wedstrijd) secretaris Junioren

                      06-51321299

                    • Hans Benne
                      Hans Benne Technisch coördinator JO10-11

                      06-55847643

                    • Arjen de Jong
                      Arjen de Jong Technisch coördinator 12-13

                      06-41616628

                    • Mario Vitale
                      Mario Vitale Technisch coördinator Junioren (selectie teams)

                      06-23998781

                    G-geleding
                    • Rob Scheel
                      Rob Scheel Algemene zaken G-geleding
                    • Corrie Koster
                      Corrie Koster Penningmeester G-geleding
                    • Danny Dijksman
                      Danny Dijksman Technische zaken\Trainer G-geleding
                    • Matthieu van Hoogwaarden
                      Matthieu van Hoogwaarden Activiteiten\Trainer G-geleding
                    • Marco van Woudenberg
                      Marco van Woudenberg Activiteiten\Trainer G-geleding
                    • Leo Heeren
                      Leo Heeren Activiteiten G-geleding
                    • Joke Veling
                      Joke Veling Intermediair consulent G-geleding
                    Voetbaltechnische commissie
                    • Kees Rietveld
                      Kees Rietveld Ondersteuning VTC
                    • Mario Vitale
                      Mario Vitale Technisch coördinator Junioren (selectie teams)

                      06-23998781

                    • Jack Harmsen
                      Jack Harmsen Hoofd jeugdopleiding
                    • Karel van den Heuvel
                      Karel van den Heuvel Voorzitter voetbaltechnische zaken
                    • Hans Benne
                      Hans Benne Technisch coördinator JO10-11

                      06-55847643

                    • Lenno Veerman
                      Lenno Veerman (wedstrijd) secretaris Junioren

                      06-51321299

                    • Johan Kortleven
                      Johan Kortleven Technisch coördinator vrouwen meisjes / Voorzitter vrouwencommissie

                      06-22972015

                    Algemene zaken
                    • Ruud Straver
                      Ruud Straver Algemene zaken en veiligheid

                      06-33305108

                    • Piet van Zaal
                      Piet van Zaal Scholencoördinator
                      06-20446976
                    • Cees Verschut
                      Cees Verschut Technische bespeelbaarheid velden en contact consul KNVB
                      06-22792109
                    • Peter Luk
                      Peter Luk Technische bespeelbaarheid velden en contact consul KNVB
                      06-23393705
                    • Anton Heuvelman
                      Anton Heuvelman Hoofd Steward
                    • John Lourier
                      John Lourier Coördinator EHBO
                    Sponsorcommissie
                    • Freek Smeets
                      Freek Smeets Voorzitter sponsorcommissie

                      06-37441531

                    • Ruud Bakker
                      Ruud Bakker Commercie
                    • Cor Starreveld
                      Cor Starreveld Lid sponsorcommissie

                      06-14436249

                    • Rob de Jong
                      Rob de Jong Lid sponsorcommissie

                      06-51134286

                    • Roald Heerkens
                      Roald Heerkens
                    • Ad den Edel
                      Ad den Edel Secretaris sponsorcommissie

                      06-14222211

                    • Jan Willem van der Wolf
                      Jan Willem van der Wolf Lid sponsorcommissie

                      06-53114022

                    • Maurits Kortleven
                      Maurits Kortleven Lid sponsorcommissie

                      06-10902858

                    Scheidsrechterscommissie
                    • Danny Massar
                      Danny Massar Scheidsrechters coördinator

                      06-34462450

                    • Jan Massar
                      Jan Massar Lid scheidsrechterscommissie Vrouwen, Junioren en Senioren

                      0182-585713

                      • Jan Wouter Kok
                        Jan Wouter Kok Lid scheidsrechterscommissie Vrouwen, Junioren en Senioren

                        06-45673541

                      • Patrick Boetekees
                        Patrick Boetekees Lid scheidsrechterscommissie Pupillen

                        06-34877212

                      • Rik Vermeer
                        Rik Vermeer Lid Scheidsrechterscommissie pupillen

                        06-36511404

                        Vrijwilligerscommissie
                        • Frans Pieter Trouborst
                          Frans Pieter Trouborst
                        • Niek Sluijter
                          Niek Sluijter
                        Ledenadministratie en contributie
                        • Jan de Graaf
                          Jan de Graaf Penningmeester
                        • Emiel van der Nagel
                          Emiel van der Nagel Wedstrijdsecretaris / Ledenadministratie
                          06-13435145
                        • Marcel Jansen
                          Marcel Jansen Ledenadministratie
                          06-81841430
                        Commissie Sportiviteit en respect
                        • Joël Batenburg
                          Joël Batenburg
                        • Aad Kouwenhoven
                          Aad Kouwenhoven Sportiviteit en Respect

                          0182-582422

                        • Ruud Straver
                          Ruud Straver Algemene zaken en veiligheid

                          06-33305108

                        • Arjan Blok
                          Arjan Blok Lid Sportiviteit&Respect

                          06-41213379

                        • Wim van den Brink
                          Wim van den Brink Vertrouwenspersoon

                          06-21281759

                        Voor de pers
                        • Nathalie Koopman
                          Nathalie Koopman
                          Overige
                          • Cees Verschut
                            Cees Verschut Technische bespeelbaarheid velden en contact consul KNVB
                            06-22792109
                          • Peter Luk
                            Peter Luk Technische bespeelbaarheid velden en contact consul KNVB
                            06-23393705
                          Neem contact met ons op

                          Wij zijn nu niet on-line. Zend ons een berichtje en we nemen z.s.m contact met je op